Komentowana treść: Gry, których nie było - aktualizacja
[#1] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Jak patrze na grafike tego X-Fightera to moze i dobrze ze sie nie ukazal na CD32.
[#2] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@reactor, post #1

Jak patrzę na te pozostałe gry to... hmm... mam nadzieję, że chociaż były grywalne. Bo oprawa... eee... nie zachwyca. Tak, definitywnie nie zachwyca.
[#3] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Patrząc na oprawe z dzisiejszego punktu widzenia, to moze i marnie... Wtedy prezentowaly sie calkiem niezle, sam pamietam jak z wypiekami na twarzy ogladalem Xfightera w GAMER CD32. Bardzo szkoda ze na te platforme ukazalo sie malo dedykowanych bijatyk typu 1na1, o chodzonych juz nie wspomne.
[#4] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Jak patrzę na te pozostałe gry to... hmm... mam nadzieję, że kiedyś wyjdą. Bo oprawa... ooo... jest świetna. Tak, definitywnie jest świetna.
[#5] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@Koyot1222, post #3

Wybacz, ale w 1992 roku wydano takie tytuły jak: Agony, Assasin, czy Shadow of the Beast 3. Porównasz do nich to co widzimy w Lone Wolf, czy Nobby the Aardvark, czy ja mam to zrobić?
[#6] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@recedent, post #5

No kazdemu podobaja sie rożne rzeczy. Nie ma sensu klocic sie co sie komu podoba.
[#7] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@recedent, post #5

Jak ja pierwszy raz (jeszcze wtedy miałem Atari 65XE) zobaczyłem Shadow of the Beast 1 i 2 to na kilka minut zamarłem. Zamurowało mnie, umarłem i dopiero po chwili zmartwychwstałem. Dzisiaj trudno mi to sobie wyobrazić. :) Później takie wrażenie zrobił na mnie już chyba tylko Another World.
[#8] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
omg, rzeczywiscie dobrze ze nie wyszly. Takiej dziadowskiej grafiki to ja dawno nie widzialem.
[#9] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@recedent, post #5

Zgadam się, to nie kwestia gustu- grafika jest po prostu słaba.
[#10] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
Cienkie jak dupa węża, nawet jak na tamte czasy.
[#11] Re: Gry, których nie było - aktualizacja
To może po prostu zaprzestać w dzisiejszych czasach poszukiwań starych niedokończonych projektów skoro wszyscy kręcą nosami?
A tym co kręcą to może polecić napisanie na podobnym sprzęcie nowych klasyków w historii Amigi?
[#12] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@c3h6, post #11

To juz nawet ocenic tego co ktos wygrzebal nie mozna? Stronka fajna, niedokonczone projekty - ciekawy temat. TFX na ten przyklad mial boska oprawe, ale toto- bez jaj tym nie mozna sie zachwycac.
[#13] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@fazior, post #12

Hej Fazior,
oczywiscie ze mozna a nawet trzeba!
Ja po prostu mam wrazenie ze trzeba krecic nosem. Panowie, nie zapominajmy ze to "dziadki" sa a nowych malo.
Pzdr
Emu
PS. Z tFX to nie przeginaj, wiadomo jaka jest historia tej gry na A.
Pzdr
[#14] Re: Gry, których nie było - aktualizacja

@c3h6, post #13

oczywiscie ze mozna a nawet trzeba!

no to chyba wszystko jasne.

A sama stronka i idea bardzo fajna.
Trafiają się naprawdę ciekawe informacje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem